ECS представила «позолочену» плату A85F2-A Deluxe для чіпів Trinity | Новости современных технологий Systema-rus.com

ECS представила «позолочену» плату A85F2-A Deluxe для чіпів Trinity

В кінці минулого місяця компанія ECS представила концепцію Hyper Alloy Choke, яка має на увазі використання позолочених дроселів. Першим продуктом серії стала материнська плата Z77H2-A4 на основі набору мікросхем Intel Z77 Express. Щоб позолочені дроселі не відчували себе самотньо, інженери ECS «покрили» благородним металом ще й радіатори системи охолодження. Зі своїм наступним продуктом із серії «позолочених» плат компанія ECS пішла ще далі.

Портал TechPowerUp розкрив деталі нової материнської плати A85F2-A Deluxe на базі AMD A85X, яка вже готова прийняти на борт ще не представлені прискорені процесори Trinity у виконанні Socket FM2. Доречно буде нагадати, що і процесори Athlon X4 Trinity зможуть працювати у складі A85F2-A Deluxe. Обговорювану плату нам вже доводилося бачити раніше, в рамках виставки Computex 2012, але тоді вона мала дещо інший дизайн. Поточна ревізія має наступний вигляд.

Компонування основних елементів плати не змінилася, залишилися колишніми і технічні характеристики рішення. Значно змінилося колірне оформлення. Слоти для плат розширення, гнізда DIMM, порти SATA і деякі інші елементи виконані в чорному кольорі. А задня панель, система охолодження, дроселі та конденсатори «позолочені». Яким чином позначиться такий незвичайний підхід на експлуатаційних характеристиках A85F2-A Deluxe покажуть її перші огляди.
Читайте также:

Обзор GSM
Розроблено дисплей, який не викликає напруги зору
Samsung начала продажи 1TB SSD в версии mSATA
HP Pavilion X360: шарнир царит
3D-принтер научился печать металлические изделия
В Cisco будет новый исполнительный директор
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий