E Fun APEN Touch8 принесе сенсорне управління на будь-який комп’ютер з Windows 8 | Новости современных технологий Systema-rus.com

E Fun APEN Touch8 принесе сенсорне управління на будь-який комп’ютер з Windows 8

Без сумнівів Windows 8 створена для сенсорних екранів: використання миші або тачпада для навігації по екрану «Пуск» не можна визнати цілком зручним або інтуїтивно зрозумілим. Між тим, не кажучи вже про комп’ютери, які отримали оновлення операційної системи, багато сучасних ноутбуки та настільні ПК не володіють сенсорним екраном.

Під час CES 2013 американська компанія E Fun представить свою розробку APEN Touch8, що забезпечує сенсорні можливості на звичайних екранах: пристрій складається з бездротового стилуса і передавача, що підключається по USB і кріпиться на торці екрану. По всій видимості, передавач визначає відстань до стилуса, а останній фіксує натискання. У цьому випадку напевно буде потрібно калібрування під конкретний екран. Завдяки підтримці стандарту plug-and-play драйвера завантажувати не доведеться.

Найближчим часом виробник надасть вичерпну інформацію про новий продукт, який доповнить існуючу лінійку аналогічних рішень . Бажаючим придбати APEN Touch8 така можливість представиться в першій чверті року за ціною $ 80.

Навряд чи цей пристрій є зручним для мобільного комп’ютера, так як змушує користувача носити з собою передавач і кожен раз його підключати. Думається, більше шансів на застосування даний продукт має в області стаціонарних екранів, а для несенсорним ноутбуків, можливо, оптимальним би стало придбання миші з сенсорним покриттям.
Читайте также:

Как работать на компьютере, если сломалась мышь?
Toshiba начала производство первых образцов 15 нм флэш-памяти
Первый случай 3D пиратства направился в суд
Исходный код ОС ноутбука Librem 15 будет полностью открыт для программистов.
Энергия из воздуха или новые возможности чехла для iPhone 6
Linksys EA8500: мощный Wi-Fi маршрутизатор с технологией MU-MIMO для требовательных
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий