Digitimes: 7 «планшети значно потіснять 10» моделі на Android | Новости современных технологий Systema-rus.com

Digitimes: 7 «планшети значно потіснять 10» моделі на Android

У зв’язку з бумом продажів Nexus 7 джерела Digitimes в мережі тайваньських постачальників електроніки прогнозують, що планшети з 7 «екраном займуть, щонайменше, 70% ринку не« яблучних »планшетних комп’ютерів, у той час як інша частина ринку доведеться на 10» моделі під управлінням ОС Android, Windows 8 і Windows RT.

Джерела припускають значне зниження попиту на Android-планшети з 10 «екраном у зв’язку з настанням планшетних комп’ютерів на базі Windows 8/RT і 7» пристроїв на Android. Багато вендори вже скоротили плани з випуску 10 «Android-планшетів, переключивши увагу на розробку і виробництво моделей на Windows 8.

Якщо говорити про китайському ринку планшетів за винятком Apple iPad, який користується великою популярністю в регіоні, таким компаніям, як Lenovo, Samsung Electronics і ASUSTeK Computer, доводиться досить непросто в боротьбі з безіменними місцевими виробниками через їх вельми конкурентоспроможних цін на продукцію. Незважаючи на це, провідні вендори, як і раніше не залишають планів по випуску бюджетних моделей з ціною в межах $ 160.

Також повідомляється про намір ASUSTeK приступити в першому кварталі 2013 р. до поставкам 7 «моделі, яка, як очікується, допоможе компанії в реалізації завдання по випуску в наступному році 10 млн планшетів на Android.
Читайте также:

Эксплуатация и поддержка системы
Анонсовані бюджетні відеокарти NVIDIA GeForce GTX 650 і GTX 660
Обзор мышки Genius DX-L8000
Антивирус для интернет - трейдеров. Что это и для чего он нужен?
Toshiba представляет 14 "бизнес-ноутбук Tecra Z40
Разбитые экран смартфона больше не будет проблемой, ведь он сможет восстанавливаться
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. уже есть, и уже видел давно ждал

    инцест и малышка дала папе порно рассказ

Оставить комментарий