Corel представила CorelDRAW Home & Student Suite X6 | Новости современных технологий Systema-rus.com

Corel представила CorelDRAW Home & Student Suite X6

Компанія Corel оголосила про вихід нової версії CorelDRAW Home & Student Suite X6. Це повний пакет рішень з широким набором контенту і засобів для дизайну, підготовки ілюстрацій, макетів сторінок, веб-графіки та фотографій. Як обіцяє компанія, друкарський модуль, поліпшені текстові інструменти і функції редагування фотозображень забезпечують все необхідне, щоб користувачі — студенти або звичайні домашні користувачі — могли легко створювати звіти, малюнки, листівки, логотипи та багато іншого. Завдяки великому спектру навчальних інструментів освоїтися з програмою CorelDRAW Home & Student Suite X6 і відчути себе дизайнером може кожен.

Графічний пакет CorelDRAW Home & Student Suite X6 призначений виключно для некомерційних проектів і не може бути використаний в академічних організаціях. Одна коробкова ліцензія CorelDRAW Home & Student Suite X6 дає право установки на три домашніх комп’ютера.

Пакет включає наступні нові можливості і удосконалення:

Розширені друкарські засоби.
Нові художні інструменти для роботи з векторними формами. Додавайте художні ефекти за допомогою чотирьох нових інструментів векторних форм: «Розмазування», «Завихорення», «Притягання» і «Відштовхування».
Нова інтелектуальна обробка (Smart Carver). Видаляйте непотрібні ділянки зображення, зберігаючи співвідношення сторін фотознімка.
Поліпшені можливості компонування сторінок. Створюйте макети за допомогою нових і вдосконалених шарів-шаблонів, направляючих для вирівнювання, інтерактивних рамок і багато чого іншого.
Вдосконалене вікно налаштування властивостей об’єктів. Економте час, виконуючи точну настройку і регулювання параметрів через єдиний централізований інтерфейс.

У пакет CorelDRAW Home & Student Suite X6 входить CorelDRAW Home & Student X6 (додаток для створення векторної графіки та компонування сторінок), Corel PHOTO-PAINT Home & Student X6 (додаток для обробки зображень), Corel PowerTRACE X6 (засіб для перетворення растрових зображень у редаговану векторну графіку), Corel CONNECT (повноекранне засіб перегляду для пошуку цифрового контента на комп’ютері, в локальній мережі, на диску або в колекціях зображень iStockPhoto і Fotolia), Corel CAPTURE X6 (засіб для створення моментальних знімків екрану). Крім того, пакет включає 1000 картинок і цифрових зображень, 100 фотографій у високому дозволі, 100 шрифтів, 100 професійних шаблонів, а також 400 рамок і візерунків.
Читайте также:

Система коммутации
Google Android 5.0: мы попробовали леденец
Тест Asus Zenbook UX305: наиболее серьезный конкурент для MacBook
PocketBook Ultra обновил ПО до версии 5.7
Nvidia Grid: Full HD и два центра обработки данных в ЕС
Новый «Айфон» может обогнать по продажам Google Pixel
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий