CES 2013: офіційно анонсовані 6,1 «« плафон »Huawei Ascend Mate і 5» Huawei Ascend D2 | Новости современных технологий Systema-rus.com

CES 2013: офіційно анонсовані 6,1 «« плафон »Huawei Ascend Mate і 5» Huawei Ascend D2

Компанія Huawei анонсувала в ході виставки CES 2013 два мобільні пристрої, відомості про яких вже не раз з’являлися в Мережі — Huawei Ascend Mate з 6,1 «екраном і 5-дюймовий смартфон Huawei Ascend D2.

Специфікації гібрида планшета зі смартфоном Huawei Ascend Mate, який компанія назвала «смартфоном з самим великих екраном в світі», включають 6,1 «сенсорний дисплей IPS + з роздільною здатністю HD (1280х720 пікселів), захищений міцним склом Gorilla Glass, основну 8-мп камеру з підтримкою з відео у форматі HDR (High Dynamic Range), фронтальну камеру з дозволом 1 Мп, чотирьохядерний процесор Hi-Silicon з тактовою частотою 1,5 ГГц, батарею ємністю 4050 мАг, адаптери бездротового зв’язку Bluetooth 4.0 і Wi-Fi 802.11 b / g / n, ресивер GPS, 2 Гбайт ОЗУ і 8 Гбайт флеш-пам’яті. Товщина корпусу в «самій тонкій частині» складає 6,5 мм.

Завдяки підтримці фірмових технологій Quick Power Control (QPC) і Automated Discontinuous Reception (ADRX), тривалість автономної роботи Huawei Ascend Mate «при звичайному режимі» може скласти до двох діб.

Другий з анонсованих смартфонів Huawei Ascend D2 оснащений менш крупним 5 «сенсорним екраном Super Retina LCD з роздільною здатністю Full HD (1920х1080 пікселів, щільність 443 ppi) і заснований на чотирьохядерному 1,5-ГГц процесорі K3V2. Характеристики пристрою включають 13-Мп камеру зі зворотним підсвічуванням матриці (BSI), модулі Bluetooth 4.0 і Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, акумулятор ємністю 3000 мАг. Товщина корпусу Huawei Ascend D2 дорівнює 9,4 мм, вага — 170 г.

Підтримка фірмових технологій Quick Power Control (QPC) і Automated Discontinuous Reception (ADRX) забезпечують тривалість автономної роботи Ascend D2 в мережах WCDMA в режимі очікування до шести днів.

Huawei Ascend D2 надійде в продаж в Китаї в січні, а «плафон» Huawei Ascend Mate — в лютому. Обидва пристрої будуть поставлятися з Android Jelly Bean 4.1 на борту. Про перспективи появи новинок у Європі та США поки не відомо.
Читайте также:

1 Миллион рекламодателей выбирает Facebook
Новый поисковик станет альтернативой Google из-за скандала с «прослушкой»
Яндекс кардинально обновит систему поиска
Microsoft снизит лицензионные сборы для ОС Windows 8.1 на 70%
Apple iPhone 6 является лидером по продажам
Второй удар Chrome OS: на рынок идут Chrome клавиатуры
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. Отличная модель гибрид планшета с смартфоном Huawei Ascend Mate.Хорошие параметры,большой экран и тонкий корпус.Хотелось скорее увидеть в продаже.

Оставить комментарий