Barnes & Noble випустила додаток Nook для пристроїв на Windows 8 | Новости современных технологий Systema-rus.com

Barnes & Noble випустила додаток Nook для пристроїв на Windows 8

Не так давно компанія Barnes & Noble спільно з корпорацією Microsoft анонсувала додаток Nook для пристроїв, що працюють під управлінням операційних систем Windows 8 і Windows RT. Тепер програма доступна для безкоштовного завантаження в магазині додатків Windows Store.

Додаток Nook являє собою інструмент для читання електронних книг, а також відкриває перед користувачами Windows 8 величезну бібліотеку, в якій міститься понад три мільйони найменувань книг, журналів, газет та коміксів. Через додаток можна оформити безкоштовну двотижневу підписку на такі видання, як US Weekly, The Oprah Magazine, National Geographic, USA Today та інші. Крім того, користувачі Nook можуть змінювати розмір шрифту та інтервал у тексті, а також продовжити читання книги на іншому планшеті або комп’ютері під керуванням Windows 8 з того місця, де зупинилися.

Раніше в цьому році Barnes & Noble і Microsoft оголосили про стратегічне партнерство, в рамках якого софтверний гігант інвестував $ 300 мільйонів у Nook Media LLC, яка є дочірнім підприємством Barnes & Noble, отримавши 17,6% статутного фонду. Однією з умов угоди було те, що власники пристроїв на Windows 8 і Windows RT зможуть отримати доступ до цифрової бібліотеки Barnes & Noble. Додаток Nook мало велике значення для компанії Microsoft, оскільки власники планшетних комп’ютерів все частіше використовують свої гаджети для читання електронних книг і журналів.
Читайте также:

Evernote 5.0 для Mac отримав більше 100 поліпшень
20 "мультимедійний ПК-моноблок MSI Wind Top AE2031 на Windows 8
Пленшет Fuhu nabi Jr. для малюків
Intel готує 22-нм SoC з технологією Tri-Gate для мобільних пристроїв
Различные концепции сетевых подключений
Google тестирует сервис для защиты правозащитных сайтов от кибератак
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий