Audio-Technica представила чотири новинки в серії професійних навушників | Новости современных технологий Systema-rus.com

Audio-Technica представила чотири новинки в серії професійних навушників

Компанія Audio-Technica представила чотири новинки в серії професійних навушників — ATH-M20, ATH-M30, ATH-M40FS і ATH-M50. Закриті повнорозмірні навушники професійної серії Audio-Technica призначені для студійної звукозапису.

Модель ATH-M20 — класичні професійні навушники з дуговим кріпленням і м’якими моніторними амбушурами, створені спеціально для тривалої роботи. Чутливість — до 98 дБ / мВт і сприйманий діапазон частот 30 — 20 000 Гц.

Модель ATH-M30 також призначена для комфортної роботи зі звуком — цьому сприяє широке наголов’я і м’які амбушюри. У порівнянні з ATH-M20, ця модель має розширений діапазон частот, 20 — 20 000 Гц, і підвищену чутливість до 100 дБ / мВт, що забезпечує більш повне звучання.

ATH-M40FS позиціонується як універсальна модель. У конструкції використані потужні магніти та оптимізовані звукові котушки. Це дозволяє домогтися чіткого чистого звучання і забезпечити деталізовану звукову картину. Діапазон частот — від 5 до 28 000 Гц забезпечує чистоту і глибину звуку на басах.

ATH-M50 класифікуються як навушники для професійного моніторингу і мікшування. Вони відрізняються якісною звукоізоляцією і мають складну конструкцію для зручності перенесення і зберігання. Діапазон частот 15 — 28 000 Гц, опір в 38 Ом забезпечують компроміс між силою і чистотою звуку.
Читайте также:

Эволюция беспроводных систем. (4G)
NEC готує систему відеоспостереження, яка може допомогти роздрібним торговцям
Злообщий доступ в office 365 External Sharing
PayPal и Samsung, чтобы делать покупки и оплачивать по отпечатку пальца
Microsoft выпустила клавиатуру с тачпадом вместо чисел
В мире появился первый процессор, созданный из воды
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий