ASUS готує ще більш бюджетний планшет, ніж Nexus 7 | Новости современных технологий Systema-rus.com

ASUS готує ще більш бюджетний планшет, ніж Nexus 7

ASUS була значною силою на ринку планшетів ще до того, як змогла випуском Google Nexus 7 встановити новий стандарт співвідношення ціни і якості. Судячи за даними GLBenchmarks, фірма збирається знову знизити планку вартості планшетів.

Відомостей небагато, але вони все ж дають деяке уявлення про продукт. Модель номер ME172V успадковує систему найменування від лінійки малогабаритних планшетів, що випускалися ASUS раніше Nexus. Тестовий пакет запускався в дозволі 1024 х 552, стало бути, екран може мати дозвіл на зразок 1024 x 576 (16:9). Слід вважати, що йдеться про якийсь 7-дюймовому рішенні, бо більш габаритний пристрій навряд чи було б оснащене подібним дисплеєм щоб уникнути низьких показників щільності пікселів. Бюджетний Nexus 7, наприклад, володіє здатністю 1280 х 800.

Google Nexus 7 З звітів також відомо, що в планшеті використовується графіка ARM Mali 400 і якийсь процесор, що працює на частоті 1 ГГц (ймовірно, Cortex-A9). Встановлена версія Android 4.1.1 Jelly Bean. До цього можна додати різні чутки, які вказують на наявність картовода microSD. У разі їх справедливості, слід відмовитися від припущення, що планшет може вийти під маркою Google Nexus.
Читайте также:

IDF 2012: Intel готує нові Atom-процесори для смартфонів і планшетів
Barnes & Noble випустила додаток Nook для пристроїв на Windows 8
LG: ми займаємося телефонами, а не війною
Додаток YouTube повернулвся на iPad
Подробиці про HTC One X + і HTC 8X витекли в мережу
HTC One ST, One SC і One SU виходять в Китаї
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Один комментарий

  1. довольно интересная модель, тем более что есть возможность расширения памяти.

    хотелось бы знать, какова цена вопроса, хотя бы примерно. стоил или нет ждать его выхода? действительно ли он настолько бюджетный?

Оставить комментарий