Apple змінила дизайн сайту, щоб спростувати заяви Samsung з приводу плагіату | Новости современных технологий Systema-rus.com

Apple змінила дизайн сайту, щоб спростувати заяви Samsung з приводу плагіату

Апеляційний суд Великобританії, як відомо, порахував «неправильної» і «не відповідної дійсності» інформацію, зазначену в розміщеному на вимогу суду на сайті британського підрозділу Apple заяві з приводу відсутності подібності в дизайні Galaxy Tab і iPad, тональність якого, до того ж, не підходить для офіційного спростування. Тому компанії Apple було запропоновано, щоб уникнути санкцій протягом доби з моменту виходу судової постанови прибрати з сайту викликало критику спростування і протягом двох діб опублікувати нове, в якому повинні бути враховані зауваження судового органу.

Зауважимо, що Apple вже опублікувала інформацію про постанову британського суду про визнання Samsung невинною в порушенні дизайнерського патенту відносно iPad в декількох британських газетах включаючи The Daily Mail і The Guardian. Після цього на сайті британського підрозділу компанії з’явилося наступне повідомлення: «25 жовтня 2012 року компанія Apple Inc опублікувала заяву на своєму веб-сайті у Великобританії з приводу планшетних комп’ютерів Samsung Galaxy. Ця заява була неточним і не відповідає вимогам Апеляційного суду Англії та Уельсу.
Читайте также:

Як відключити sim-карту
Торрент-клиент, совладельцем которого является Google, рассылал вирусы
Изогнутый корпус для iPhone 6!
Apple уже работает над своим собственным электрическим автомобилем
Apple Watch Sport тестирует возможности Ion-X при помощи наждака
Виртуальный дисплей для очков
Если информация для Вас была интересная и полезная
подпишитесь на обновление сайта по e-mail.


 

Оставить комментарий